Donline

בניית אתרים

עוזרים לך לבנות את ההצלחה שלך בדיגיטל, בעזרת אתר ברמה הגבוהה ביותר אשר מותאם במיוחד להשגת היעדים שלך. 

בניית דפי נחיתה

דף נחיתה בשונה מאתר רגיל בנוי מעמוד אחד, אשר כל מטרתו היא להניע את הגולש לבצע את הפעולה שעבורה הוקם הדף

בניית אתרי תדמית

בעל עסק? עצמאי? זה לא משנה, היום כולם צריכים אתר שמייצג את העסק שלהם ברשת.

בניית אתרים לעסקים

בונים אתר לעסק ויוצרים נוכחות דיגטלית שמגדילה את ההכנסות שלך בעזרת כלי ניתוח מהמתקדמים בתחום ותשתיות קידום חזקות

בניית בלוג

בנה בלוג שמותאם במיוחד עבורך, שתף את כולם בידע שלך, הקם קהילה ובסס את עצמך כמקצוען מוביל בתחום שלך.

בניית אתר מסחר
(e-commerce)

מעל 2 מיליארד אנשים בעולם כבר קונים ברשת, והעסק שלך עוד לא מוכר באינטרנט? דבר איתנו ותיתן לעסק שלך להרוויח יותר

בניית אתר לפרילנסר

עוד אין לך אתר שמביא תוצאות?

לנוכחות אונליין של עסק, ללא קשר לענף ספציפי, יש השפעה גדולה על הצלחתו.              בעידן שלנו, יש עסקים שעדיין לא מבינים שרובם הגדול של הלקוחות יבקרו באתר שלהם לפני הרכישה.

בעזרת אתר אתה יכול למשוך לקוחות חדשים, יתכן שאתה מרוצה מההצלחה הנוכחית של העסק שלך, אך כל עסק חווה עליות וירידות. בכדי להמשיך להצליח, עליך למשוך לקוחות חדשים ואין מקום טוב יותר לעשות זאת מהאינטרנט.

בנוסף האתר שלך קובע את מקומך בענף, אם למתחרים שלך עדיין אין אתר, אז כנראה שבקרוב יהיה להם. אם למתחרים שלך כבר יש אתר, יש לך הזדמנות אחרת: אתה יכול לבנות אתר שונה לחלוטין מאתרי המתחרים, ולהציג ללקוחות מה גורם לחברה שלך להתבלט. תפוס את מקומך כמוביל בתחום שלך על ידי בניית אתר איכותי לפניהם.

חלק מהיתרונות הנוספים שתוכל לקבל בבניית אתר

התהליך שלנו

שלב ראשון

אפיון מקצועי

השלב הראשון בתהליך העבודה שלנו יהיה אפיון , שלב זה הוא אחד השלבים החשובים ביותר לבניית האתר שלך ,ובשלב זה אנו גם נדע איזה סוג אתר העסק שלך הכי צריך, אנו נעבור איתך ביחד על סדרה של שאלות בכדי להבין בצורה הטובה ביותר את הקהל שלך ואת העסק שלך, ונתאים לך עיצוב אישי שיענה על כל הצרכים שלך ושל הלקוחות שלך .

שלב שני

בניית עיצוב מנצח לאתר שלך

בשלב הזה צוות העיצוב שלנו יבנה את עיצוב האתר שלך, בהתאמה לאפיון שעשינו לעסק שלך ולבקשות המיוחדות שלך, עם דגשים לעיצוב מודרני ומתקדם וחווית משתמש ידידותית וקלה .

שלב שלישי

הקמת האתר שלך

אז אחרי שעשינו אפיון מחקר ועיצוב , הגיע הזמן לחבר הכל ביחד לאתר מתקדם, בשלב זה אנו נאחד את כל השלבים ונקים את הגרסה הראשונה של האתר שלך , נעביר את הגרסה הראשונית שלל בדיקות תקינות ונערוך תיקונים והתאמות אחרונות , ונציג את הגרסה המוכנה של האתר שלך , שוב פעם נעביר סדרה של בדיקות לוודא תקינות מלאה. 

שלב רביעי

הגיע הזמן להשיק את האתר החדש שלך!

אז זהו האתר שלך מוכן לצאת לעולם ולהביא לך לקוחות חדשים, כל מה שנשאר הוא ליידע את כולם על האתר שלך, אנחנו בונים את האתר שלך מההתחלה עם תשתיות מתקדמות לקידום אורגני וממומן בשביל שהקידום של האתר החדש שלך יהיה קל ואפקטיבי, בנוסף לזה באתר שלך יובנו קישורים לעמודי הרשתות החברתיות שלך כפתור וואטסאפ וטפסי יצירת קשר לאיסוף לידים .

שאלות נפוצות

אחסון אתרים הוא בעצם הבית של האתר שלך, איפה שישבו כל הקבצים שלו ומערכת ההפעלה שלו, חשיבות האחסון לאתר היא גבוהה במיוחד אחסון אמין יציב ומהיר יקנה לך את אותן התכונות באתר שלך, לכן חשוב להשקיע כשבוחרים אחסון לאתר ולהתאים את האחסון לאתר שתרצו לבנות למשל דף נחיתה לא צריך איחסון גדול כמו אתר תדמית ואתר תדמית לא צריך אחסון גדול כמו אתר בלוג או אתר מכירות.

דומיין מייצג את כתובת האתר שלך, ועל ידי הזנתו בשורת הכתובות בדפדפן המשתמש יוכל להגיע ישירות אלייך לאתר. בנוסף אתר בעל דומיין מקצועי משדר תחושת מקצועיות אמון וביטחון לגולש.

 

תקופת הזמן של בניית האתר תלויה בגודל האתר וכמה מאתגר ומתקדם הפרויקט, כשלרוב האתרים יקח תקופת זמן של בין שבועיים לחודש וחצי להיות מוכנים לגמרי , יש פרויקטים גדולים ומתקדמים מאוד  בדרך כלל פורטלים גדולים או אתרים כמו יד 2 שיכולים לקחת עד לחצי שנה ויותר. 

 

החברה שלנו מעניקה שירותי תחזוקה ותמיכה טכנית לאתר שלך למשך שנה, בתשלום חודשי קבוע או במחיר שכלול במחיר בניית האתר. 

לפרטים מלאים על חבילת תחזוקת האתרים שלנו צור קשר או השאר פרטים ואנו נחייג אלייך בהקדם .

רוצה לעבוד אתנו ?

מחכים לך ברשתות החברתיות.